Woodspring Suites Evansville
37.979824, -87.452518
$$$$|Megtekintés a térképenEvansville,
Amerikai Egyesült Államok|
55 fotó
28060HUF
65 fotó
65 fotó
65 fotó
65 fotó
65 fotó
Woodspring Suites Evansville
$$$$
Leírás
Az egy üzleti környezetben található Woodspring Suites Evansville hotel a helyszínen parkolót kínál.
Elhelyezkedés
A Holy Rosary Catholic Church körülbelül 4 km-re, a Tilt pedig 3 km-re helyezkedik el a 2 csillagos hoteltől. Az Angel Mounds Állami Történelmi Emlékhely továbbá 3 km-re található a külvárosi hoteltől.
A messziről érkezők számára, az Evansville Regional repülőtér 20 perces autóútra található.
Szobák
A szobák felszereltsége továbbá mikrohullámú sütőt, nagyméretű hűtőt és főzőlapot foglal magába.
Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
15:00-23:59 órától
09:00-11:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, nyilvános parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Gyermekek és pótágyak
A szobában nem helyezhető el kiságy.
Házi kedvencek
Háziállatok külön kérvényezéssel engedélyezettek.
Épület
Felújítás éve:2008
Emeletek száma:4
Szobák száma:121
Korábbi név
Value Place Evansville
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!
Szobák és elérhetőség
44 fotó
Kétszemélyes szoba
-
Max:4 személy
-
Ágy opciók:2 kétszemélyes ágy
szoba adatai +

Queen lakosztály
-
Max:2 személy
-
Ágy opciók:Széles franciaágy
szoba adatai +
Alapvető információk az Woodspring Suites Evansville paramétereiről
| 💵 Legalacsonyabb szobaár | 28060 HUF |
| 📏 Távolság a központhoz | 10.0 km |
| 🗺️ Elhelyezkedés értékelése | 6.6 |
| ✈️ Távolság a repülőtérhez | 16.5 km |
| 🧳 Legközelebbi repülőtér | Evansville Regional, EVV |
Elhelyezkedés
Cím
A cím másolva lett.
8221 Stahl Road,
Evansville,
Indiana,
Amerikai Egyesült Államok,
47715
,Indiana
Térkép
8221 Stahl Road,
Evansville,
Indiana,
Amerikai Egyesült Államok,
47715
,Indiana
- Látnivalók
- Közelben
- Éttermek
- Környékbeli hotelek
Nevezetesség
Angel Mounds Állami Történelmi Emlékhely
3.6
km
Nevezetesség
Epworth United Methodist Church
2.0
km
Nevezetesség
Vertical eXcape Climbing Center
2.7
km
Templom
Our Saviour Lutheran Church
2.9
km
Nevezetesség
Saint Michaels Church
2.9
km
Templom
Crossroads Christian Church
2.9
km
Nevezetesség
Crossroads
2.9
km
Templom
One Life East
3.2
km
Templom
First Southern Baptist Church
3.2
km
Nevezetesség
Sky Zone Trampoline Park
3.4
km
Nevezetesség
Oasis Church
3.4
km
Nevezetesség
Tunnels O' Fun
3.5
km
Kert
Display Gardens
3.5
km
Nevezetesség
Gattitown Evansville Indiana Pizza & Family Entertainment Center
3.5
km
Nevezetesség
Tilt
3.5
km
Nevezetesség
Putt Putt Golf and Games
3.6
km
Nevezetesség
Oak Grove Church
3.7
km
Nevezetesség
The Inflatable Fun Factory
3.7
km
Nevezetesség
Showplace Cinemas South
4.0
km
Templom
Bethel Temple Church
4.0
km
Nevezetesség
Breakout Games - Evansville
4.0
km
Nevezetesség
Bethel Church
4.0
km
Nevezetesség
ShowPlace East
4.0
km
Nevezetesség
Two-Bit Bandit Family Fun Ctr
4.0
km
Nevezetesség
Hands on Discovery Inc
4.1
km
Nevezetesség
Indiana Business College
4.1
km
Nevezetesség
Adventureland Golf
4.1
km
Nevezetesség
Arc Lanes
4.1
km
Nevezetesség
Saint Johns Church
5.0
km
Vidámpark
St. John's Church Playground
5.0
km
Itt Technical Institute
250 m
Étterem
Bar Louie
4.5
km
Woodspring Suites Evansville értékelések
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Woodspring Suites Evansville GYIK
Milyen látnivalókat nézhetünk meg, amíg az Evansville városában található Woodspring Suites Evansville hotel vendégszeretetét élvezzük?
Az Angel Mounds Állami Történelmi Emlékhely, továbbá a Holy Rosary Catholic Church a legnépszerűbb látnivalók között vannak, melyek elérhetőek egy 10 és 15 perces autóútra az Evansville városában található Woodspring Suites Evansville hotel területétől.
A Woodspring Suites Evansville hotel melyik repülőtérhez van a legközelebb?
A Woodspring Suites Evansville hotel 20 km-re van az Evansville Regional repülőtértől, amely autóval 20 perc alatt elérhető.
Leparkolhatom ingyen az autómat az Evansville városában található Woodspring Suites Evansville parkolójában?
Igen, az Evansville városában található Woodspring Suites Evansville által parkoló biztosított a helyszínen, ingyen.
Mennyibe kerül egy szoba az Evansville városi hotel kínálatából?
Az Evansville városi hotel kínálatában 83 $ kezdőáras szobalehetőségek vannak.
Az Evansville városi hotel által milyen fizetési módok elérhetők?
Az Evansville városi hotel a következő fizetési lehetőségeket biztosítja: Visa, MasterCard és American Express.
Az Evansville városában található Woodspring Suites Evansville hotel milyen típusú szobákat kínál?
Az Evansville városában található Woodspring Suites Evansville hotel Queen lakosztály, Kétszemélyes szoba és Standard kétszemélyes szoba szállásokat kínál.
A Woodspring Suites Evansville hotel szobái milyen szolgáltatásokkal rendelkeznek?
A Woodspring Suites Evansville hotel legtöbb szobája ülősarokkal és teakonyha, továbbá Wi-Fi-vel és kábeltévés csatornákkal rendelkezik.
Az Evansville városi hotel rendelkezik létesítményekkel mozgáskorlátozottak számára?
Igen, az Evansville városi hotel kerekesszékkel való hozzáférést és mozgáskorlátozottak számára kialakított szobákat biztosít speciális igényű vendégei számára.
A Woodspring Suites Evansville hotel biztosít takarító szolgálatot?
Igen, a Woodspring Suites Evansville hotel biztosít mosodát és takarítást.
Magyarország turistái gyakran szállnak meg ezeken a szálláshelyeken. Vegye fontolóra őket a következő utazása során.
S&B'S Retreat: | 44 értékelés | 64814.81 HUF / éjszaka
Betterbeds Berlin: | 185 értékelés | 31172.84 HUF / éjszaka
Casa Roma Affittacamere: | 474 értékelés | 26543.21 HUF / éjszaka
Apartment Sentjur Center: | 11 értékelés | 52777.78 HUF / éjszaka